Роджер Махадін – диригент

Загальна інформація

Роджер Махадін диригував багатьма оркестрами, останнім часом зокрема Угорським симфонічним оркестром у Гевандхаусі та Філармонійним камерним оркестром у Берліні.

Він був постійним композитором для 18-го Stratford Virtuosi Festival Orchestra, Великобританія, а його музику виконували в Film Society of Lincoln Center,  на Міжнародному музичному фестивалі в Андалусії в Малазі, Іспанія.

Роджер був одним із засновників і головним диригентом для New York Symphonic Arts Ensemble, а також працював як  і професор у Нью-Йоркському університеті він обіймав посаду музичного директора та диригента для трьох університетських симфонічних оркестрів, NYU Chamber Music Society та численних постановках у галузі кіномузики, музичного театру та опери.

Він виступав як запрошений доповідач на класичному радіо WQXR у зв’язку з його концертами сучасної та світової музики, що тривали понад десять років, диригувавши понад 100 світових прем’єр багатьох та нью-йоркською прем’єрою “Листівки з Марокко” Домініка Ардженто для Reimann Opera Theatre.

Також був запрошеним диригентом у Фрайбурзькому камерному оркестрі в Alice Tully Hall, Чорноморському симфонічному оркесті та Shreveport Opera. Останні роботи в Нью-Йорку включають хіти Бродвея: “Привид опери”, “Король Лев” та “Моя чарівна леді”. Інші співпраці включають виступи з Бйорк, Мерс Каннінгем, Мередіт Монк, кінорежисером Мартіном Скорсезе, Disney Theatricals, ABC-TV, HBO Mini-Series та The American Songbook Series, з виступами в Карнегі-Холі, Лінкольн-центрі та Radio City Music Hall, з записами на лейблах Sony Masterworks та EMI.

Поділитись