Сергій Лихоманенко – дириґент

Загальна інформація

Головний диригент і художній керівник відомих оркестрів в Україні. Головний диригент Нового театру, в минулому Київського обласного театру ім. П. Саксаганського, диригент молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» (м.Харків) .

Художній керівник і головний диригент експериментального оркестру Eclectic Sound Orchestra (м.Київ). Головний диригент Молодіжного естрадно-симфонічного оркестру  та церемоніального оркестру Kiev Grand Classic. З 2017 року член Президії Всеукраїнської асоціації джазу . З 2018 року академік Української кіноакадемії. Молодий, амбітний діяч культури, шоу-бізнесу та кінематографу. Режисер власних шоу, кінокомпозитор, продюсер молодих артистів.

Діяльність дириґента також нерозривно пов’язана з Фондом підтримки музикантів «Київ Гранд Класік» та фестивалем “Таланти нації”, який з 2013 року ініціював та проводить Сергій Лихоманенко. Постійним майданчиком для виступу оркестру став Колонний зал Київської міської адміністрації.

У 2020 році закінчив кафедру оперно-симфонічного диригування Харківської консерваторії, в клас відомого українського диригента, заслуженого діяча мистецтв, директора та художнього керівника Харківської обласної філармонії Юрія Янка.

З 2013 року на постійній основі Сергій Лихоманенко співпрацював як запрошений дириґент з Державним академічним естрадно-симфонічним оркестром України. З цим колективом Сергій Лихоманенко провів більше 15 концертів і записав близько 25 аудіозаписів.

Сьогодні дириґент активно займається популяризацією української академічної музики всіх періодів. Особливої уваги заслуговують проєкти “Музика епохи Розстріляного відродження”, “Код Косенка – втрачені партитури видатних українців”, а також виконання «Пассакалії» Миколи Колесси в обробці для симфонічного оркестру й органу та симфонії №3 (органна) К. Сен-Санса у Львівському будинку органної та камерної музики.

Впродовж 2014 – 2017 рр. Сергій Лихоманенко співпрацював із композиторами Александром Зографосом (США), Габріелем Денаро (Італія), Дмитром Коноваловим (Україна), Євгеном Жаку (Україна).

У 2018 році на замовлення для ринку США, в партнерстві з композитором Євгенієм Жаку створив оркестровку та запис 12 творів відомого азербайджанського композитора, секретаря спілки композиторів Азербайджану, Народного артиста Азербайджану – Ельдара Мансурова.

На постійні основі Лихоманенко та його оркестр Eclectic Sound Orchestra співпрацює з естрадними виконавцями: Олександром Пономарьовим, Наталією Могилевською, Оксаною Білозір, Віктором Павліком, Сергієм Бабкіним, Олегом Скрипкою, Олегом Винником та ін.

Офіційний сайт музиканта – https://lykhomanenko.com/

 

Поділитись