Шіра Майоні – альт (Ізраїль)

Загальна інформація

Шіра Майоні народилась в 1989 році в музичній родині. З раннього дитинства в ній проявилась любов та інтерес до мов, серед яких була і музика. В 2013 році вона отримала Гран-Прі за гру на альті та Спеціальний приз за найкраще виконання ізраїльської музики на конкурсі «Авів» в Ізраїлі.

Шіра Майоні брала участь в фестивалях, зокрема, Міжнародному фестивалі камерної музики в Єрусалимі, Фестивалі Равінія (США), Карамурському фестивалі «Висхідні зірки» (Caramoor Rising Stars) (США) та Фестивалі камерної музики «Open» в Проссія Ков (Великобританія), де вона співпрацювала з такими музикантами, як Памела Франк, Ральф Кіршбаум, Ґарі Гоффман, Вольфрам Крайст, Райнер Хонек та іншими.

Вона виступала на таких сценах, як Карнегі-хол в Нью-Йорку, Сімфоні-хол в Бостоні, Театр «Колон» в Буенос-Айресі, Берлінська філармонія, Великий зал Московської консерваторії, Центр «YMCA» в Єрусалимі, Джордан-хол в Бостоні та Художньому центрі в Сеулі.

В 2008 році вона розпочала співпрацю з оркестром «Західно-східний диван» (West Eastern Divan Orchestra), з якими вона взяла участь в гастрольному турі країнами Європи, Північної та Південної Америки, Азії та Близького Сходу. Під диригуванням Даніеля Баренбойма, який заснував оркестр разом Едвардом Саїдом, вони взяли участь у фестивалі Променадні концерти Бі-Бі-Сі в Лондоні (BBC Proms), фестивалях в Зальцбурзі та Люцерні, а також записали диск «Бетховенський цикл» для лейблу «Decca».

Шіра є випускницею Єрусалимського музичного центру і має ступінь бакалавра музики, який здобула в Музичній школі Бухмана-Мети в Тель-Авіві, де вона навчалась під керівництвом відомого концертмейстера Ізраїльського філармонійного оркестру, Хаіма Тааба. Вона є стипендіаткою програм Американсько-ізраїльського культурного фонду, Фонду Баренбойма – Саїда та Консерваторії Нової Англії в Бостоні (США). З 2016 року вона є також стипендіатом Фундації «Villa Musica» в Рейнланд-Пфальц (Німеччина).

 

Поділитись