Група “ShokolaD”

Загальна інформація

ShockolaD – це проект, що оснований на творчому тандемі відомих українських музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Літвінюк, які є його засновниками та ініціаторами.

Це один з найуспішніших українських проектів, що працюють у жанрі world music.

Музиканти постійно грають на різноманітних концертних майданчиках – на фестивалях, на великих сценах, у клубах.

Музика проекту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. Кожен альбом проекту є різним завдяки постійним експериментам над звуками, думками, над синтезом електроніки та акустики.

ShockolaD відкритий до музики різних стилів і напрямків. Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними і роблять це настільки природно, що кожен їх концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом та аудиторією. Вони несуть меседж відкритості, зворушення і доторку до кожної людини, яка хоче поринути у світ звуків, що створюються під час незабутнього музичного ритуалу, яким є ShockolaD.

На даний момент основна ідея проекту – розвивати музику в різноманітних напрямках і формах та пошук нового звучання. Тому Ігор та Анастасія концентруються на співпраці з різними музикантами з України, Польщі та світу. Для поєднання різних культур та створення нового музичного мислення.

Фестивалі: “Jazz Bez” (Lviv, Ukraine ), “Fliugery Lvova” (Lviv, Ukraine ), “Metro Jazz” (Lviv, Ukraine), „Jednist” (Kyiv, Ukraine), „Starzy i Mlodzi, chili jazz v Krakowie” (Krakow, Poland), „Art Mashine” (Vilnius, Lithuania), „Jazz Fest” (Sumy, Ukraine), „XIX Festival of Ukrainian Culture” (Sopot, Poland), “Fortmission” (Lviv, Ukraine), “Amiens Jazz Festival” (Amiens, France), “Mute Nights” (Odessa, Ukraine), “Ewropejski Stadion Kultury” (Rzeszow, Poland), „Alfa Jazz Fest” (Lviv, Ukraine ), „UA/PL Alternative Music Meetings” (Wroclaw – Lviv), „Art Of Tolerance” (Євпаторія), “Фестиваль Партнерства” (Львів), “Cosmopolit Jazz Fest” ( Київ)

Дискографія:

2008 – «Number One»

2009 – «Покоси»

2010 – «ShockolaD. JazzBez + Jazz Kolo. Live»

2010 – «Щедрий вечір з добрим jazzom»

2012 – “WORLD”

2016 – “NOVA”

 

Поділитись