Сільвія Фудела-Ієвська – скрипка

Загальна інформація

Скрипалька, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасниця молодіжних фестивалів “Young Euro Classic” (Берлін, Німеччина, 2018), “The festival of young artists” (Байройт, Німеччина, 2019), LvivMozArt (Львів,  2018-2019).

У 2015 р. закінчила Ужгородське Музичне училище ім. Д. Задора (клас викладача Наталії Шіпош). Продовжила своє навчання у Львівській Національній Музичній Академії ім. М.В. Лисенка у класі професора Володимира Заранського, де у 2021 році здобула ступінь магістра музичного мистецтва. За період навчання здобула перемогу на Другому Всеукраїнському конкурсі камерних ансамблів ім. В.П.Повзуна (Одеса, 2018 – 1 премія), International String Connections (Едмонтон, Канада – 2021 , 2 премія).

Брала участь у майстер-класах відомих скрипалів: Марка Комонька, Андрія Мурзи, Євгена Крука та Даніеля Ноделя. У складі Youth Symphony Orchestra of Ukraine під керівництвом дириґентки Оксани Линів, Сільвія займала позицію концертмейстера групи 2-их скрипок.

З 2018 року і до сьогодні – артистка Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії ім. М.Скорика та K&K Philharmoniker, з яким активно гастролювала в найкращих залах Європи. Серед яких Konzerthaus Berlin, Elbphilharmonie, Herkulessaal Munich та ін. З 2020 року – артистка оркестру групи перших скрипок “Ukrainian Festival Orchestra”.

Веде активну концерту діяльність як камерний музикант у співпраці з піаністками  Уляною Сельською та Іриною Кірчановою, флейтистом Романом Ієвським.

Поділитись