Станіслав Паращук — саксофон-альт

Загальна інформація

Знайомство з музикою розпочалось у Коломийській дитячій музичній школі №1 ім. А. Кос-Анатольського, клас викладача Кривʼюка Віталія Ярославовича, пізніше — Іванчука Андрія Богдановича. Вже змалку брав участь в обласних та всеукраїнських конкурсах, де займав призові місця.

Продовжив навчання в Івано-Франківському фаховому музичному коледжі ім. Д. Січинського, де вів активну концертну діяльність як у складі оркестру, ансамблів, так і сольно.

Серед знакових досягнень можна відзначити участь у таких конкурсах: Міжнародний конкурс ім. В. Антоніва та М. Закопця (ІІ премія) ІІ Міжнародний конкурс ім. С. Томича (І премія) VIIІ міжнародний конкурс виконавці на духових інструментах «Сурми Буковини» (І премія) ІІ Міжнародний конкурс виконавців на кларнеті та саксофоні «Сонячні кларнети» (ІІ премія) Також в рамках цього конкурсу брав участь у майстер-класі від учасників оркестру МВС США у Європі та колаборації з даним оркестром.

У 2021р. вступив до Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, клас викладача Максименка Дмитра Петровича, де вдосконалює свої виконавські навички.

Поділитись