Віктор Плоскіна – диригент

Загальна інформація

Диригент та заслужений артист України. Віктор Плоскіна у 1993 р. закінчив Львівську державну консерваторію ім. М. Лисенка. У 1998 р. став лауреатом І премії Національного конкурсу диригентів ім. С. Турчака (Київ). Працював у заслуженому академічному симфонічному оркестрі України. З 2000 по 2002 рр. очолював Національний оперний театр Сербії (м. Новий Сад), був головним диригентом та художнім керівником симфонічних оркестрів Дніпропетровської та Кримської філармоній.

З 2007 р. працює на посаді головного диригента Національного академічного Великого театру опери та балету республіки Білорусь, де з успіхом поставив близько 15 оперних та балетних прем’єр, виконав низку оригінальних концертних програм.

У Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенка працював музичним керівником з 11 березня 2014 р.

Гастролював у країнах Західної Європи, диригував виставами та концертами у Естонії, Софії, Азербайджані, Росії. Лауреат Національної театральної премії республіки Білорусь. Кавалер Ордена «За заслуги» ІІІ ступеня (Україна).

Поділитись