Віктор Плоскіна – диригент

Загальна інформація

Диригент та заслужений артист України. Віктор Плоскіна у 1993 р. закінчив Львівську державну консерваторію ім. М. Лисенка. У 1998 р. став лауреатом І премії Національного конкурсу диригентів ім. С. Турчака (Київ). Працював у заслуженому академічному симфонічному оркестрі України. З 2000 по 2002 рр. очолював Національний оперний театр Сербії (м. Новий Сад), був головним диригентом та художнім керівником симфонічних оркестрів Дніпропетровської та Кримської філармоній.

Перебував на посаді головного диригента Національного академічного Великого театру опери та балету республіки Білорусь, де з успіхом поставив близько 15 оперних та балетних прем’єр, виконав низку оригінальних концертних програм.

У Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенка працював музичним керівником з 11 березня 2014 р.

Гастролював у країнах Західної Європи, диригував виставами та концертами у Естонії, Софії, Азербайджані, Росії. Лауреат Національної театральної премії республіки Білорусь. Кавалер Ордена «За заслуги» ІІІ ступеня (Україна).

Поділитись