Віталій Бобровський — фортепіано

Загальна інформація

Віталій Бобровський — український піаніст, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Con Amore Festum (2014), lll міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича (2015). Випускник Тернопільського музичного училища імені С. Крушельницької  та Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка (клас Мирослава Драгана).

Ще під час навчання в академії почав працювати концертмейстером та артистом оркестру Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Шевченка, з 2010 концертмейстр Тернопільської обласної філармонії( до 2007), з 2010 працює у Тернопільського  музичного коледжу імені Соломії Крушельницької, з 2020 — концертмейстр на кафедрі музикознавства та методики музичного мистецтва Тернопільському національному педагогічного університету ім. В.Гнатюка, з 2023 — соліст та артист Галицького муніципального камерного оркестру.

В. Бобровський співпрацює з багатьма музикантами як в дуетах та різноманітних ансамблях, так і неодноразово проводив сольні речиталі. Особливу увагу приділяє репертуару українських композиторів.

З 2019 співпрацює з Ukrainian Art Song Project (Канада), метою якого є запис антології української мистецької пісні та створення нотної бібліотеки усіх пісень (артистичний директор — Павло Гунька). Результатом роботи є запис диска «Мистецькі пісні українських композиторів» (2017)
Учасник фестивалів інструментальної музики “InStrum Fest”.

Автор музичних проєктів: “Музичні вечори в театральному фойє”, “Шось нормальне”, “Музичний салон мистецької пісні” м.Тернопіль, де залучає молодих талановитих музикантів та активно пропагує музику українських авторів (Василь Барвінський, Микола Вериківський, Нестор Нижанківський, Мирослав Скорик, Євген Станкович, Яків Степовий, Станіслав Людкевич, Левко Ревуцький та ін.).

Поділитись