Владислав Петрик – кларнет

Загальна інформація

Займатися музикою почав у рідному місті Кривий Ріг, у музичній школі №4 та у Криворізькому музичному коледжі під керівництвом Віктора Онуфрієнка. У 2019 році закінчив навчання у Харківському національному університеті мистецтв імені Івана Котляревського у класі професора Валерія Алтухова. Наразі він є аспірантом кафедри інтерпретології та аналізу музики.

Брав участь у майстер-класах Філіпа Купера, Паскаля Морагеса, Романа Гійо, Юліана Мілкіса, Калогеро Палермо. Ще під час навчання в коледжі Владислав став лауреатом багатьох національних музичних конкурсів.

Виступав сольно та у складі оркестрів у таких містах, як Дніпро, Київ, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Харків (Україна), Льєж, Намюр, Гент (Бельгія), Грац (Австрія), Бад-Рагац, Майєнфельд (Швейцарія), Нюрнберг, Берлін, Бонн (Німеччина), Брно (Чехія), Катовіце (Польща).

Як соліст виступав із симфонічним оркестром Харківської філармонії, молодіжним симфонічним оркестром «Слобожанський» та студентським симфонічним оркестром Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського. Гастролював у Польщі та Німеччині.

Співпрацював з такими диригентами, як Аллін Власенко, Дмитро Лисс, Оксана Линів, Володимир Сіренко, Вікторія Жадько, Юрій Янко, Юрій Насушкін, Юрій Яковенко, Кирило Карабиць, Теодор Кучар.

У 2018 році музикант став концертмейстером групи кларнетів у молодіжному симфонічному оркестрі «Слобожанський». З 2019 року Владислав став диригентом та художнім керівником симфонічного оркестру Харківської спеціалізованої середньої музичної школи.
З 2018 року отримує грантову підтримку від VERE MUSIC FUND.

Поділитись