Вес Кенні – диригент (США)

Загальна інформація

Вес Кенні є професором музики та керівником оркестрів в  Університеті Колорадо уже шістнадцять років. Він диригує Університетськими Симфонічним і Камерним Оркестрами, так само як і постановками Оперної Програми Ральфа, також викладає диригування для випускників. Під його дбайливим керівництвом оркестр досяг багатьох нових щаблів успіху, включно із вперше виконаним у ДУК “Весною священною” Стравінського, Симфоніями № 1 та 5 Малера, композиціями Штрауса, Концертом для оркестру Бартока, Симфонія №5 А.Брукнера та багатьма іншими.

З 2014 працює музичним керівником молодіжного оркестру міста Денвер (DYAO). Успішні тури із цим оркестром, що вже відбулися та 12-денний концертний тур центральною Європою, що має відбутися цього червня – говорять самі за себе. Крім цього, В. Кенні вже 16-ий сезон є музичним керівником професійного об’єднання “Форт Коллінз Сімфоні”. 

Численні нагороди, що Вес Кенні отримував за свою педагогічну та диригентську діяльність, та кількість виступів у якості запрошеного диригента із професійними та освітніми ансамблями свідчать про високий ступінь визнання його талантів.

Серед них концерти у Філармонії м. Чангвон (Південна Корея), із В’єтнамським національним симфонічним оркестром (Ханой), музичним колективом “Colorado Symphony”, на  Colorado Music Festival та ще багато інших.

Як педагог-диригент, Кенні також дає майстер-класи, лекції в різних університетах. Крім цього, він є одним із засновників деяких програм в Університеті Колорадо, серед яких Музична Магістратура, Музична педагогіка, диригентська спеціалізація та літній семінар, програма якого дозволяє отримати викладачам музики ступінь випускника-диригента без  перерви у навчанні.

Освіта: Університет Сан-Франциско, Університет Південної Каліфорнії, Інститут Диригентури, Вища школа Музики й Виконавського Мистецтва (Відень).

Поділитись