Юрій Данилов – фортепіано

Загальна інформація

Молодий львівський піаніст із особливим виконавським стилем, який вирізняється своєрідною чуттєвою і смисловою багатогранністю. У своїй творчості зосереджується передусім на українській музиці. Наріжним каменем виконавської діяльності піаніста є імпровізація. Він регулярно звертається до цього типу музикування у різних жанрах і формах. 

Народився у Львові. Навчався у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернат ім. С. Крушельницької в класі фортепіано Л. Закопець.

Вищу професійну музичну освіту здобув у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка, де навчався у відомих українських піаністів Й. Ерміня, Я. Матюхи і Т. Слюсар. 

Вдосконалював свою майстерність під керівництвом таких знаних піаністів, як А. Ясінський, Б. Блох, А. Татарський, К. Віленський, В. Носіна. 

Як соліст виступав з Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії, Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова», Львівським камерним оркестром «Академія».

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, зокрема Гран-прі конкурсу «Віртуози академії» (м. Львів, 2017), «Слобожанська фантазія» (м. Суми, 2017).

З 2019 року провадить також активну педагогічну діяльність.

Поділитись