Відкривали Падеревського

16.11.2018
Опис

16 листопада, на сцені Львівської національної філармонії відбулося урочисте відкриття VII міжнародного фестивалю «Відкриваємо Падеревського». Вже сьомий рік поспіль у Львові відбувається грандіозне за своїми масштабами музичне явище, яке несе колосальну культурну та історичну цінність. Це знакова подія музичного простору не лише України і Польщі, а й далеко за їхніми межам.

Фестиваль, що створено та організовано Польсько-Українською Фундацією імені Ігнація Яна Падеревського щороку збирає до свого мистецького простору як метрів світової академічної сцени, так і молодих талантів, аби представити на суд вишуканого слухача геніальні твори польських та українських митців від часів Падеревського до нашого часу.

Як зазначив генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп: «…фестиваль «Відкриваємо Падеревського» – це глибока естетика, високий рівень виконання та розширення музичних горизонтів. Неймовірно пишаюся, що з року в рік більше і більше української музики інтегрується у фестиваль і цей український сегмент стає вагомішим!» (с)

Цьогоріч «Відкриваємо Падеревського» подарує слухачеві грандіозну програму:

Стравінський, Лятошинський, Шимановський, Скорик – імена, що говорять самі за себе.

До уваги гостей фестивалю представлена вражаюча прем’єра молодої зірки Любави Сидоренко «Білий Ангел. Дорога до «Solaris», натхненна творами видатного львів’янина Станіслава Лема.

Концерт польсько-українського молодіжного оркестру PADEREWSKI.

Унікальний проект: «Зі Львова до Голлівуду», на якому звучатимуть твори Генрика Варса та Броніслава Капера – львівських композиторів, що творили музику для Голлівуду.

Склад виконавців цього разу справді зірковий – піаніст, композитор Марек Жебровський (США), знаменитий композитор Кшесімір Дембський (Польща), віолончеліст, диригент Анжей Бауер (Польща), артистичий директор «Відкриваємо Падеревського», піаністка Маріанна Гумецька (Україна), диригент Хобарт Ерл,  незмінний Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії та багато інших.

Фестиваль «Відкриваємо Падеревського» – знакова подія у музичному просторі, яка залишає в пам’яті незабутні враження та емоції.

Поділитись


Популярне

17.01.2024 Концерти

«Нашу музику не знищити»

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...