Маленька велика подія

09.11.2018
Опис

Наш Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» спільно із Тріо бандуристок «Львів’янки» дали концерт у середній музичній школі м. Буськ.

Здавалося б, що тут визначного чи важливого, щоб аж писати про це на сайті? А таки важливо. Чому, щиро і чесно поділився з нами художній керівник і продюсер «Віртуозів» Сергій Бурко:

«Для нас поїздки в райони області, села – це приємність і велика відповідальність. Коли під час концерту бачиш очі глядачів, особливо дітей, які сяють радістю і захватом – це дуже зворушливо. Багато хто з них часто не має можливості приїхати до концертних залів Львова, почути справжній живий якісний звук. Тому, якщо хтось вважає, що до подібних виїзних заходів можна ставитися будь як – це неприпустимо! Адже наші люди є талановиті і глибоко духовні, вони відчують фальш. Наш колектив максимально серйозно готується до концертів в районах. Ми ретельно добираємо програму – від бароко до сучасної музики, поєднуємо народну пісню і класичні твори. Ніколи не знаєш де впаде і проросте оте зерно. А раптом, саме в цьому залі сидить майбутній Шевченко , Франко чи геніальний композитор?! Колись, саме приїзд в мій рідний Золочів філармонійного оркестру визначив мою долю, і от я тут…»

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...