Маленька велика подія

09.11.2018
Опис

Наш Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» спільно із Тріо бандуристок «Львів’янки» дали концерт у середній музичній школі м. Буськ.

Здавалося б, що тут визначного чи важливого, щоб аж писати про це на сайті? А таки важливо. Чому, щиро і чесно поділився з нами художній керівник і продюсер «Віртуозів» Сергій Бурко:

«Для нас поїздки в райони області, села – це приємність і велика відповідальність. Коли під час концерту бачиш очі глядачів, особливо дітей, які сяють радістю і захватом – це дуже зворушливо. Багато хто з них часто не має можливості приїхати до концертних залів Львова, почути справжній живий якісний звук. Тому, якщо хтось вважає, що до подібних виїзних заходів можна ставитися будь як – це неприпустимо! Адже наші люди є талановиті і глибоко духовні, вони відчують фальш. Наш колектив максимально серйозно готується до концертів в районах. Ми ретельно добираємо програму – від бароко до сучасної музики, поєднуємо народну пісню і класичні твори. Ніколи не знаєш де впаде і проросте оте зерно. А раптом, саме в цьому залі сидить майбутній Шевченко , Франко чи геніальний композитор?! Колись, саме приїзд в мій рідний Золочів філармонійного оркестру визначив мою долю, і от я тут…»

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...