Маленька велика подія

09.11.2018
Опис

Наш Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» спільно із Тріо бандуристок «Львів’янки» дали концерт у середній музичній школі м. Буськ.

Здавалося б, що тут визначного чи важливого, щоб аж писати про це на сайті? А таки важливо. Чому, щиро і чесно поділився з нами художній керівник і продюсер «Віртуозів» Сергій Бурко:

«Для нас поїздки в райони області, села – це приємність і велика відповідальність. Коли під час концерту бачиш очі глядачів, особливо дітей, які сяють радістю і захватом – це дуже зворушливо. Багато хто з них часто не має можливості приїхати до концертних залів Львова, почути справжній живий якісний звук. Тому, якщо хтось вважає, що до подібних виїзних заходів можна ставитися будь як – це неприпустимо! Адже наші люди є талановиті і глибоко духовні, вони відчують фальш. Наш колектив максимально серйозно готується до концертів в районах. Ми ретельно добираємо програму – від бароко до сучасної музики, поєднуємо народну пісню і класичні твори. Ніколи не знаєш де впаде і проросте оте зерно. А раптом, саме в цьому залі сидить майбутній Шевченко , Франко чи геніальний композитор?! Колись, саме приїзд в мій рідний Золочів філармонійного оркестру визначив мою долю, і от я тут…»

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...