У рамках туру Нідерландами симфонічний оркестр “INSO-Львів” дав 19 концертів

03.12.2019
Опис

Симфонічний оркестр “INSO-Львів”завершив свій концертний тур Нідерландами, в рамках якого дав 19 концертів. Виступи відбулися в Амстердамі (Concertgebouw), Роттердамі (De Doelen), Ейндговені (Muziekgebouw), Гронінгені (Martini Plaza), Арнемі (Musis), Оденбоші (St. Barbara and Agatha Basilica) та Гаазі (The World Forum).

Цього року до участі в турі було запрошено ще один український колектив – Національну заслужену академічну хорову капелу «Думка». У програмі концертів – відомі твори європейських та українських композиторів, зокрема “Карміна Бурана” К. Орфа (солісти з Румунії – Маріана Булікану, Іордаке Базалік, Валентин Раковеану), “Star Wars Suite”, композиції Мирослава Скорика і Миколи Лисенка.

25-29 листопада 2019 року в м.Гаага відбулась 24 сесія Конференції держав-учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та про її знищення (КХЗ). У заході взяли участь представники держав-учасниць КХЗ, причетних міжнародних інституцій та неурядових організацій.

Програма роботи заходу передбачала розгляд широкого кола питань, пов’язаних з імплементацією рішень щодо знищення хімічної зброї, забезпечення ефективності верифікаційного режиму за КХЗ, розвитком міжнародного співробітництва в цілях зміцнення режиму, включаючи заходи з виконання Конвенції на національному рівні, а також обговорення випадків застосування хімічної зброї в низці країн та питань пошуку механізмів запобігання такому застосуванню в майбутньому.

На полях Конференції Посольство України в Королівстві Нідерланди спільно з Технічним секретаріатом Організації із заборони хімічної зброї організувало для учасників заходу концерт Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» Львівської національної філармонії, який відбувся 26 листопада у King Willem Alexander Theater, World Forum Convention Centre. До програми концерту увійшли твори Каміля Сен-Санса, Антоніна Дворжака, Арама Хачатуряна, Джона Вільямса, а також українських композиторів – Миколи Лисенка, Левка Колодуба та Мирослава Скорика.

Фото – Александр Шамов

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...