Ґданськ та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії: виступ на Моцартівському фестивалі

25.08.2023
Опис

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії під орудою Володимира Сивохіпа 25 серпня виступив на Міжнародному фестивалі Mozartiana, що проходить 18-й раз у польському місті Ґданську. 

Львівська національна філармонія - Ґданськ та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії: виступ на Моцартівському фестивалі

Цей фестиваль є єдиним у Польщі, що у такій мірі презентує музику видатного австрійського композитора, генія класицизму Вольфґанґа Амадея Моцарта. У програмі колективу, що прозвучить 25 серпня, особливі чотири інтерлюдії з музики до «Тамоса, короля Єгипту» — п’єса Тобіаса Філіпа, барона фон Геблера, до якої між 1773 і 1780 роками Моцарт писав музику.

Львівська національна філармонія - Ґданськ та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії: виступ на Моцартівському фестивалі

Солістом вечора став Степан Сивохіп. Він виконав з оркестром Концерт до мажор.

Молодий гобоїст так прокоментував сьогоднішній виступ: “Для мене насправді гігантське задоволення сьогодні тут грати, зі своїм улюбленим, рідним для мене оркестром. Концерт для гобоя Моцарта, як на мене, найважчий концерт — на рівні з твором соло Ріхарда Штрауса, тому це надзвичайно круто, що сьогодні маю можливість продемонструвати себе, свій талант, майстерність і зіграти цей концерт.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...