Ґданськ та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії: виступ на Моцартівському фестивалі

25.08.2023
Опис

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії під орудою Володимира Сивохіпа 25 серпня виступив на Міжнародному фестивалі Mozartiana, що проходить 18-й раз у польському місті Ґданську. 

Львівська національна філармонія - Ґданськ та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії: виступ на Моцартівському фестивалі

Цей фестиваль є єдиним у Польщі, що у такій мірі презентує музику видатного австрійського композитора, генія класицизму Вольфґанґа Амадея Моцарта. У програмі колективу, що прозвучить 25 серпня, особливі чотири інтерлюдії з музики до «Тамоса, короля Єгипту» — п’єса Тобіаса Філіпа, барона фон Геблера, до якої між 1773 і 1780 роками Моцарт писав музику.

Львівська національна філармонія - Ґданськ та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії: виступ на Моцартівському фестивалі

Солістом вечора став Степан Сивохіп. Він виконав з оркестром Концерт до мажор.

Молодий гобоїст так прокоментував сьогоднішній виступ: “Для мене насправді гігантське задоволення сьогодні тут грати, зі своїм улюбленим, рідним для мене оркестром. Концерт для гобоя Моцарта, як на мене, найважчий концерт — на рівні з твором соло Ріхарда Штрауса, тому це надзвичайно круто, що сьогодні маю можливість продемонструвати себе, свій талант, майстерність і зіграти цей концерт.

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...