Червневі імпрези INSO-Lviv: як це було

25.06.2023
Опис

17 червня Симфонічний оркестр  INSO-Lviv виступив спільно із видатним польським контрабасистом Кшистофом Фірлюсом на концерті із назвою “Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!” 

Ці слова — стали закликом до міцної волі і відваги. Вони нагадують нам, що попри перешкоди, боротьба за правду завжди варта наших зусиль. Ці слова надихають нас щодня боротися за наші цінності та ідеали справедливості. Слухачі мали змогу послухати фантастичні твори, які донесли сенси, закладені в словах Тараса Шевченка, і знайти у музиці силу для щоденної боротьби зі злом, яке намагається зруйнувати нас протягом століть.

Сповнений магії та чарівних звуків, концерт 24 червня від нашого оркестру INSO-Lviv також переніс відвідувачів у світ фантастичних пригод та незвичайних перетворень. 

Разом з французьким майстром диригентом Ніколя Шалваном оркестр розкривав перед публікою таємниці найзнаменитішої казки про Красуню та Чудовиська. Забутий замок, закляття та чудові перетворення — усе це ожило в музиці Моріса Равеля. 

Також особливо звучала емоція дитячої радості разом із сюїтою-присвятою Габріеля Форе, де кожна нота — про непохитну вірність дружбі й щиру любов до життя. 

Та найблискучішими нотами вечора пролунала неперевершена Серенада №1 Йоганнеса Брамса. Вона перенесла у світ безмежної гармонії, де кожен інструмент оркестру розкривав всю красу та силу любові.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...