Українсько-польську дружбу скріпила Galicia

09.06.2015
Опис

Галина ЯРЕМА
Фото надане Львівською обласною філармонією

Дружба, яка існує між братніми країнами Україною і Польщею, міцніє з кожним днем. Не лише на екскурсії і до родини їздять у гості одні до одних, а й продемонструвати таланти, на які так багаті обидві країни.

ЦЬОГО разу концерти, якімвідбудуться у Львові 16 червня (клуб «Picasso»)та 22 червня (Львівська обласна філармонія), підтримує Почесне Консульство Республіки Польща у Львові. Завдяким дружбі гурту із консулом, керівником відділу співпраці поляків в Україні Мар’яном Орліковським Тріо Galicia folk band виступить у Львові. Раніше концерти Тріо Galicia folk band (на фото), незважаючи на п’ятирічне існування, відбувалися здебільшого з-за кордоном.

Консул Мар’ян Орліковський настільки шанує творчість Тріо Galicia folk band, що особисто написав для гурту пісню. У концертах, які відбудуться у Львові, виконавці донесуть до слухача нове бачення українського фольклору та польських хітів, де поєднується чудове вокальне трьохголосся та цікавий інструментальний супровід: бандура, кнопковий акордеон та скрипка у су- проводі струнного квінтету та перкусії.

Лідер гурту Володимир Іванець створив колектив, маючи досвід роботи у колективах «Юність», «Писанка», «Веселі черевички», у Львівському музичному училищі, де працює після закінчення Львівської музичної академії по класу акордеона. Побувавши із концертами у Німеччині, Польщі, Франції, Голандії, США, Володимир зібрав найкращих музикантів Львова, щоб втілити у життя проект під назвою Galicia у 2011 році.

Оксана Зубенко – окраса колективу. Її оксамитовий голос, віртуозна гра на скрипці – привертають увагу слухача. Вона – випускниця Львівського музичного училища.

Сергій Кутепов – студент Львівської музичної академії, полтавчанин. Перші свої концерти Сергій “давав” вдома, на табуретці. А тепер його спів оцінили кращі солісти святових оперних сцен. Окрім того, Сергій грає на бандурі.

Тріо Galicia folk band охоплює репертуар від класики до сучасних каверів.Джерелом свого натхнення гурт вважає народну українську пісню, яка звучить у їхньому виконанні змодернізовано. У творчому доробку ансамблю – три аудіо CD. Колектив виконує і релігійні пісні. Завдяки сучасному аранжуванню, вплетінню в народну пісню цікавих ритмів та некласичну гармонію Galicia охопила вік своїх шанувальників від малої дитини до людей старшого віку.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...