Музична подорож крізь роки, країни і континенти

29.09.2015
Опис

У Львівській філармонії виступить литовська акапельна група Quorum
№96 (1707), субота, 29 серпня 2015
У сучасному світі музика давно стала доступною розвагою. Вимогливого меломана, здавалося б, майже неможливо здивувати… Та Львівська обласна філармонія запрошує вас на деякий час забути про особливі технічні звукові ефекти, адже саме людський голос, що звучить a capella, якнайкраще здатен відтворити всі барви мелодії.
Тож музиканти литовського гурту Quorum, які володіють не лише особливим шармом, а й унікальною манерою виконання, запрошують львів’ян і гостей міста долучитися до спільної музичної подорожі крізь роки, країни і континенти. Їхні хіти прозвучать 16 вересня о 19.00 у Концертному залі Львівської обласної філармонії.
Ансамбль Quorum на сучасному етапі – єдина професійна чоловіча акапельна група в Литві. Колектив створили навесні 2005 р., і тоді в ансамблі співали лише три виконавці. Зараз Quorum складається з шести учасників: Віталія Неугасимова (контратенор, художній керівник), Марюса Турлаюса (тенор), Дайнотаса Варнаса (тенор), Гінтаутаса Склютаса (баритон), Романаса Савіцкаса (бас), Шарунаса Навіцкаса (вокальна перкусія).
Впродовж останнього часу Quorum у Литві вважають колективом, що пропагує музику різних стилів. Особливим успіхом користуються так звані музичні екскурсії: концерти, що охоплюють творчість декількох музичних епох – від середньовіччя до наших днів.
Quorum став лауреатом трьох телевізійних хорових проектів: у 2013 р. в “Битві хорів” у Литві з хором “Індіго”; у тому ж році з тим же колективом у міжнародному телешоу “Хорошоу” в Мінську і в 2014 р. з хором “Жальгіріс” у “Битві хорів” у Литві.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...