Перший в Україні бароковий оркестр запрошує на програму «Un Barocco Caratteristico» у львівську філармонію

09.12.2015
Опис

9 грудня о 19:00 Оркестр барокової капели Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка щиро запрошує у Львівську філармонію на концертну програму «Un Barocco Caratteristico». З чотирьох творів, що звучатимуть на концерті, три прозвучать вперше в Україні.

Ви матимете можливість поринути в світ пригод невиправного романтика Дон Кіхота та його вірного Санчо Панси, побувати учасником облоги та переможної битви військ об’єднаної Європи проти Османської імперії за Відень у 1683 р., насолодитись сонячною музикою італійського композитора Карло Тезаріні, стати свідком української прем’єри Концерту для флейти та скрипки співвітчизника Баха, Карла Гайнріха Грауна. І все це у виконанні першого в Україні студентського барокового оркестру.

Це перший сольний концерт оркестру як колективу музичної академії, а ще – це підсумок майстер класу з інтерпретації інструментальної музики XVIII ст., який на запрошення відділу історичного виконавства при кафедрі історії музики ЛНМА ім. Лисенка люб’язно погодився провести скрипаль Радослав Камєняж (Варшава, Вроцлав, Польща).

Партію флейти виконає львівська сопілкарка Божена Корчинська.

Концерт відбудеться у Фойє Львівської обласної філармонії.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...