Віртуози Львова – Маріуполь

23.09.2018
Опис

Камерний оркестр “Віртуози Львова” в межах всеукраїнського проекту “Єдина Україна: Схід і Захід разом” представив у концертному залі Будинку “Молодіжний”, що у Маріуполі, концертну програму “CLASSICA VIVA”. На сцені звучали твори епохи Бароко та сучасні композиції легендарних класиків.

Окрім того, у Драматичному театрі львів'яни виступили спільно з Маріупольським муніципальним камерним оркестром “Ренесанс” під керівництвом головного диригента Василя Крячка. Звучала концертна програма “Вечір струнних серенад”.

Як розповів керівник маріупольського колективу, “Віртуози Львова” та “Ренесанс” підтримують дружні стосунки уже понад 20 років. “Наші музиканти неодноразово виступали на концертних майданчиках міста, – розповів Василь Крячко. – Ми також брали участь у багатьох фестивалях, які організовували “Віртуози Львова”.

Головний диригент Львівського академічного камерного оркестру Сергій Бурко зауважив, що обидва колективи поєднує тісна співпраця. “У нас багато спільних проектів, – зазначив Сергій Бурко. – В майбутньому ми ми б хотіли представити творчість маріупольського колективу європейським поціновувачам музики”.

Місцеві жителі організували надзвичайно теплий прийом для львів'ян, подарували гучні овації та ще довго не відпускали зі сцени, насолоджуючись чудовою грою музикантів.

Поділитись


Популярне

19.09.2018 Анонси

Тепер – національна!

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівській облас...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...