«Big Band» об’єднані джазом

26.09.2016
Опис

Понеділковий джазовий вечір у Львівській філармонії, 26 вересня, буде унікальним та особливим. Усіх трьох виконавців, які виступлять цього вечора, об’єднує любов до імпровізації та експериментів. Джон Сесс зіграв з безліччю класичних та джазових оркестрів і навіть спробував себе в R&B. Аркадій Шилклопер теж пройшов шлях від класики до джазу, занурювався у фольк-музику різних народів та експресивні хвилі арт-року. Дерек Браун, який також починав з класики, любить поєднувати джаз та фанк, а також використовувати новаторські техніки на кшталт Beatbox. Початок: 19:00.

Про це повідомляє прес-служба філармонії.

Озираючись на історію джазової музики, таких солістів важко знайти. Аркадій Шилклопер, який навчався та працював у Москві, і Джон Сесс, уродженець Нью-Йорка, зустрілися вперше в одному з наймузичніших міст Європи – Відні, у Vienna Art Orchestra. Рішення про співпрацю стало для них доленосним, бо екстравагантне поєднання туби і валторни привабило вибагливого європейського слухача і новостворений дует успішно почав гастролювати різними країнами. В той час, як Дерек Браун працював в Чикаго, досліджуючи джазову музику та концертуючи.

Варто пригадати, що валторна на початку свого існування була сигнальним інструментом. А туба – задавала бас під час маршу і втратила своє значення, коли оркестри стали «осілими». Проте обидва інструменти заново відкрив Гіл Еванс у ансамблі «Birth Of The Cool». Довгий час по тому валторна та туба відігравали роль помічних елементів, які лише збагачують звучання оркестру і вважаються аутсайдерами на джазовій сцені. Попри це Сесс та Шилклопер змогли виділити ті особливі переливи та відтінки звуку, які притаманні лише валторні та тубі. М’які мелодії, вабливі Groove-лінії, захопливі ефекти та імпровізація – музиканти створюють разом вишуканий камерний ансамбль Big Band та наповнену, хвилюючу, натхненну музику. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/09/20/u_lvivskiy_filarmonii_26_veresnya_bude_unikalnyy_ta_osoblyvyy_dzhazovyy_880492

Поділитись


Популярне

19.09.2018 Анонси

Тепер – національна!

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівській облас...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...