Фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile»

01.08.2022
Опис

Сьомий фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile» добіг свого екватору. Як він відбувається, та що чекає на наших слухачів попереду?

Нагадуємо, що фестиваль триває впродовж 28 липня – 7 серпня, а його засновницею та директоркою незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх.

Львівська національна філармонія - Фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile»

 

Організатори та учасники VII Міжнародного фестивалю літньої пори «Pizzicato e Cantabile» поставили собі важливе завдання: оспівати та передати красу музичного мистецтва, заторкнувши найглибші струни душі втомленої COVID-19 та війною публіки. Адже музика, виспівана і зіграна на різноманітних музичних інструментах провідними українськими та зарубіжними виконавцями – це найкращий лік від будь-якого вірусу, тривог чи переживань.

Фестиваль об’єднує кращих музикантів з України, Польщі та Франції, географія виступів яких охоплює десятки країн світу! У їх виконанні звучать всесвітньо відомі шедеври Вівальді, Баха, Моцарта, Ліста, Дебюссі, Брамса, Гершвіна та твори, які кожен неодмінно впізнає з перших нот. Почути їх можна в оригінальних аранжуваннях та інтерпретаціях.

Подорожуємо музикою різних країн та епох разом із фортепіанною, органною, гітарною, вокальною, струнною музикою. А доповнюють її авторські поезії композиторів та художні картини від Ольги Куц, які творяться в реальному часі.  Постійні учасники фестивалю Олена Мацелюх (орган), Ігор Мацелюх (флейта Пана), Меланія Макаревич (фортепіано), Світлана Позднишева (орган), Маріанна Лаба (сопрано), Ольга Стрілецька (фортепіано). Гру цих музикантів зокрема ми почули на відкритті Фестивалю 28 липня у концерті «Gloria domini»

Львівська національна філармонія - Фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile»

30 липня – «Ференц Ліст: Мандрівка до Львова»  

Львівська національна філармонія - Фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile»

Та очікуємо на 6 серпня щоб почути їх у події «Le quattro stagioni», у програмі якої прозвучать знамениті «Чотири пори року» Антоніо Вівальді.

Також вперше у рамках Фестивалю виступили гості із Луганська – Брас-ансамбль Луганської обласної філармонії (керівник – Ігор Шаповалов) – подія «Американські історії» (30 липня)

Львівська національна філармонія - Фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile»

 

Очікуємо на гостей з Івано-Франківська – Струнний ансамбль Івано-Франківської обласної філармонії (керівниця – Анжела Приходько) – подія «Quattro corde» (7 серпня). Сольні органні вечори презентують органісти із Франції – Жан-Марі Леруа із програмою «Vive la France» (2 серпня), та Польщі – Віктор Лияк із програмою «Варшава – Львів» (6 серпня). 

2 серпня київський гітарист Андрій Остапенко запрошує слухачів на колоритну сольну програму іспанської, латиноамериканської, французької та італійської музики «Idalgo con Guitarra». У виконанні ансамблю тріо тромбонів (Любомир Ліщук, Олександр Хохлов, Ігор Шаповалов) та органа (Світлана Позднишева) у події «Hosanna» прозвучать композиції епохи барокових майстрів, композиторів межі ХІХ-ХХ століть та українського композитора В’ячеслава Назарова.

Запрошуємо вас разом із музикантами здолати апатію та песимізм від звуків сирен.

Двері Концертного залу Людкевича відкриті для всіх, кому дороге та близьке мистецтво радості, краси, віри та надії, ім’я якому – МУЗИКА!

 

Детальна інформація про події та квитки за посиланням

Більше фото за посиланням

Фотограф  – Роман Тупись

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...