Музи закохують в українське. Рецензія на виступ “Duo Sonoro”

20.01.2023
Опис

У відомому медіа KyivDaily вийшла рецензія на концерт з серії “Україна. Музи не мовчать”. Марта Стецько розповідає про виступ Duo Sonoro, київського дуету у складі Андрія Павлова та Валерії Шульги, що зіграв на сцені Концертного залу Людкевича унікальну програму з української музики ХХ-ХХІ століть.

Оглядачка стверджує: «Цей проєкт дав нове дихання українській культурі, яка з моменту повномасштабного вторгнення зазнала змін, адже тепер вона не лише про красу, а й про єдність, відвагу, опір та боротьбу». 27 грудня лунали композиції Бориса Лятошинського, Богдана Сегіна, Олексія Шмурака, Віталія Вишинського, Золтана Алмаші та Ігоря Завгородного

Прослухати концерт можна на нашому YouTube-каналі:

Детальний розбір ансамблевої гри дуету, а також вдумливе розкриття специфіки сучасних творів можна прочитати тут

Ми ж процитуємо підсумок статті: «Скрипка та фортепіано чи не найпопулярніші інструменти, які часто недооцінюються суспільством, адже коли в афіші є програми, наприклад, соло з симфонічним оркестром, то це викликає більше зацікавлення, аніж камерний ансамбль. Та цей концерт, зокрема дует, доводить протилежне, оскільки краса не в ефектності, гучності чи кількості, а в ставленні виконавців до музики. Якщо артисти сповнені захоплення, цікавості та любові до творінь, які вони виконують, то незалежно від того чи на сцені двоє, чи п’ятдесят людей — цими почуттями наповняться всі і все навколо».

Тим часом проєкт «Україна. Музи не мовчать» розпочинає новий концертний рік присвятою Моцарту.

Уже 27 січня запрошуємо на особливе святкування тонкої і вишуканої, проникливої та світлої музики — саме тієї, що необхідна у ці темні часи! 

Деталі

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...