Серін де Лабом у Львівській філармонії

15.12.2023
Опис

«В темні часи найкраще видно світлих людей», – ці слова найкраще характеризують візит Серін де Лабом та концерт, який відбувся у філармонії 13 грудня. 

Серін де Лабо – співачка, голос якої полонив не одну європейську сцену. Її творча біографія охоплює навчання та виступи в Америці, музичні проєкти в  Італії, Франції, Південній Кореї та Сінгапурі. Навесні 2022 року Серін стала однією з перших європейських митців, хто підтримав Україну, — вона дала більш як десять благодійних концертів у містах Європи та у Львові. 

Декілька разів на рік голос Серін можна почути й у Львівській філармонії. Спільно з піаністами – Оксаною Рапітою та Мирославом Драганом, вона представляє європейську вокальну музику, знані номери з опер та оперет. Свої програми Серін описує, як музику, що має дарувати спокій та хвилини відпочинку.

«Деякі друзі, які дізнаються про мій план подорожі, висловлюють свої занепокоєння та здивування кожного разу, коли я відвідую Україну: “Навіщо тобі зараз туди їхати, це ж небезпечно?» Дійсно, останні кілька тижнів ми чули про ракетні атаки, але на їхні питання я даю таку відповідь: 

«По-перше, приділити кілька днів Україні для мене набагато легше, ніж сидіти тут та щодня від друзів дізнаватись жахливі новини. По-друге, це мій спосіб висловити те, у що я вірю; мій голос може не мати значення, але я засуджую злочини росії всім серцем підтримую цілісність України. Я всього лиш одна з багатьох музикантів, і те, що я думаю й роблю, може не мати значення. Але, можливо, мені вдасться зігріти серця людей, які відвідають мій концерт, і дати їм зрозуміти, що вони не самотні… Це більш ніж достатня нагорода для мене».

Ми щиро вдячні Серін де Лабом за її сміливість та емоції, які вона дарує на концертах! 

 

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...