Серін де Лабом у Львівській філармонії

15.12.2023
Опис

«В темні часи найкраще видно світлих людей», – ці слова найкраще характеризують візит Серін де Лабом та концерт, який відбувся у філармонії 13 грудня. 

Серін де Лабо – співачка, голос якої полонив не одну європейську сцену. Її творча біографія охоплює навчання та виступи в Америці, музичні проєкти в  Італії, Франції, Південній Кореї та Сінгапурі. Навесні 2022 року Серін стала однією з перших європейських митців, хто підтримав Україну, — вона дала більш як десять благодійних концертів у містах Європи та у Львові. 

Декілька разів на рік голос Серін можна почути й у Львівській філармонії. Спільно з піаністами – Оксаною Рапітою та Мирославом Драганом, вона представляє європейську вокальну музику, знані номери з опер та оперет. Свої програми Серін описує, як музику, що має дарувати спокій та хвилини відпочинку.

«Деякі друзі, які дізнаються про мій план подорожі, висловлюють свої занепокоєння та здивування кожного разу, коли я відвідую Україну: “Навіщо тобі зараз туди їхати, це ж небезпечно?» Дійсно, останні кілька тижнів ми чули про ракетні атаки, але на їхні питання я даю таку відповідь: 

«По-перше, приділити кілька днів Україні для мене набагато легше, ніж сидіти тут та щодня від друзів дізнаватись жахливі новини. По-друге, це мій спосіб висловити те, у що я вірю; мій голос може не мати значення, але я засуджую злочини росії всім серцем підтримую цілісність України. Я всього лиш одна з багатьох музикантів, і те, що я думаю й роблю, може не мати значення. Але, можливо, мені вдасться зігріти серця людей, які відвідають мій концерт, і дати їм зрозуміти, що вони не самотні… Це більш ніж достатня нагорода для мене».

Ми щиро вдячні Серін де Лабом за її сміливість та емоції, які вона дарує на концертах! 

 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

09.05.2024 Анонси

10 травня: вечір лірики під орудою Юрія Літуна

10 травня о 19:00 Львівська національна філармонія запрошує долучит...

20.05.2024 Концерти

Віртуозний тиждень у Львівській філармонії

Найбільший фестиваль класичної музики в Україні та один з провідних м...