У Львові звучатиме Органна симфонія Каміля Сен-Санса

18.06.2022
Опис

22 червня о 19:00 у Львівському органному залі звучатиме Симфонія №3 до мінор французького композитора Шарля Каміля Сен-Санса. У концерті братиме участь Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, соло на органі виконуватиме Світлана Позднишева, а дириґуватиме – Іван Остапович.

Каміль Сен-Санс – автор творів різних музичних жанрів. Апогеєм його композиторської діяльності стала опера «Генріх VIII», яка принесла Сен-Сансові неабияке визнання. У 1886 році Лондонська філармонія замовила автору органну симфонію. Прем’єра відбулася саме у Лондоні, а нова композиція удостоїлася численних захоплень слухачів та критиків. Після смерті свого друга і відомого композитора Ференца Ліста, Сен-Санс присвятив свою Органну симфонія №3 йому.

Про свій твір Сен-Санс сказав: “Я віддав йому все, що зміг дати. Те, що я тут зробив, я ніколи більше не досягну”.

Органну симфонію Сен-Санса у Львівському органному залі виконуватиме Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика – знаний колектив із понад столітньою історією. Музиканти є постійними учасниками міжнародних фестивалів та конкурсів. Академічний симфонічний оркестр є одним з найбільших в Україні, а також добре відомий далеко за її межами.

Партію органа на концерті виконуватиме солістка Львівського органного залу Світлана Позднишева – успішна органістка з багатим репертуаром, а також піаністка та клавесиністка.

Музиканти гратимуть під батутою Івана Остаповича – дириґента, композитора, культурного менеджера, засновника оркестру Ukrainian Festival Orchestra, директора Львівського органного залу.

Для відвідування події прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Більше інформації про подію можна знайти на сайті Органного залу, комунікаційних майданчиках Instagram, Facebook та за посиланням.

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...