Україна в Серці: артисти Львівської національної філармонії виступлять у Німеччині

26.05.2022
Опис

28 травня камерний склад Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії ім. М. Скорика виступить у німецькому місті Мюнхені у благодійному концерті «Україна в Серці». Концерт відбудеться в одному з найвідоміших залів Баварії – «Геркулес Залі».

Також у концерті братимуть участь відомі українські музиканти: солістка Віденської опери Ольга Безсмертна, скрипалі Василь Заціха з Лозанни та Наталя Райтель з Мюнхена, флейтист Андрій Карпяк зі Львова та віолончеліст Олександр Пірієв з Києва. Диригуватиме Іван Чередніченко – керівник музичної частини Львівської національної опери.

У програмі події прозвучать твори знаних композиторів – Йоганна Себастьяна Баха, Семюела Барбера, Євгена Станковича, Ганни Гаврилець, Юрія Шевченка та Мирослава Скорика.

«Геркулес Зал» (м. Мюнхен)

 

Організатором події є Український вільний Університет (нім. Ukrainische Freie Universität; UFU). Благодійний концерт відбудеться під патронатом мера Мюнхена Дітера Райтера.

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії ім. М. Скорика, один із найдавніших і найшанованіших українських професійних колективів, буде представлений жіночим складом. 

Окрім Мюнхена, музиканти також виступлять із цією програмою у “Фестивальна зала Іммлінґ” у муніципалітеті Гальфінґ (29 травня) та у місті Реґенсбурґ (30 травня).

Львівські музиканти радо долучилися до такої благодійної ініціативи, адже всі зібрані кошти з концерту будуть передані в головну дитячу лікарню Києва ОХМАТДИТ для постраждалих з Маріуполя, Ірпеня, Бучі та інших українських міст, сіл і селищ.

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...