ОГОЛОШЕННЯ

07.06.2016
Description

Конкурсна комісія, враховуючи думку колективу рекомендує Тараса Крису на посаду головного диригента – художнього керівника оркестру.

Склад комісії:
М. М. Дутчак – голова комісії
В. Д. Шемелинець – заступник голови комісії
А. М. Митроган – секретар комісії
Ю. Є. Ланюк – член комісії
Л. Ф. Гратило – член комісії
О. А. Божик – член комісії
М. Д. Комонько – член комісії
І. Р. Паламар – член комісії
А. І. Федорко – член комісії

Тарас Криса народився у Києві у музичній сім’ї і розпочав свої музичні студії як скрипаль у Московській консерваторії. Після переїзду у США Т. Криса продовжив навчання у Індіанському та Нортвестернському університетах по класу скрипки та диригуванню. Його вчителями по диригуванню були Віктор Ямпольський, Йорма Панула і Давід Зінман. Як скрипаль Т. Криса працював у Симфонічному оркестрі «Новий Світ» і Сент-Луїському симфонічному оркестрі. У 2002 р. він залишив оркестр у Сент-Луїсі, щоб повністю присвятити себе диригуванню.

В останні сезони він виступав як диригент з Національним симфонічним оркестром України, Оркестром ван хет Остен, Симфонічним оркестром «Новий Світ», Санкт-Петербурзьким симфонічним, «Солістами Москви», Словацькою Симфонієттою, Фестивальним камерним оркестром Сполето, Київським камерним і Люблінським філармонійним оркестрами та зробив три високо оцінені критикою записи для фірми «Brilliant Classics». Він також працює як головний диригент Державного симфонічного оркестру України, з яким виступав у декількох європейських турне, зокрема, в Залі Концертгебау.

На даний час Тарас Криса є директором оркестрів Університету Невада в Лас-Вегасі і музичним директором Симфонічного оркестру Хендерсон.

Share


Popular

23.09.2015 Media

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його 15...
29.09.2016 Announcements

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Concerts

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...