Міжнародний оперний open-air фестиваль – «OPERAFEST-TULCHYN»

03.06.2017
Description

4-5 червня у Тульчині на Вінниччині вперше відбудеться Міжнародний оперний open-air фестиваль – «OPERAFEST-TULCHYN». На відвідувачів очікує насичена дводенна програма за участі українських та європейських зірок. Локація заходів – легендарний подільський палац Потоцьких.

З метою привернути увагу до пам’ятки, яка у XVIII столітті була епіцентром оперного життя, організатори запросили на фестиваль симфонічні оркестри зі Львова, Києва та Вінниці, солістів оперної сцени України, Італії, Німеччини, Польщі та Чехії, хори зі Львова та Вінниці. У програмі фестивалю – денні (з 18:00) та вечірні (з 21:00) вистави, а також нічні розважальні заходи в палаці. До речі, вхід на всі заходи – вільний.

Львівські музиканти везуть до Тульчина особливу програму. До неї, зокрема увійшла «Гала опера» з кращими аріями Джузеппе Верді, Ріхарда Вагнера та європейських композиторів. Відвідувачі фестивалю почують їх 4 червня. У масштабному концерті задіяні аж три колективи: Академічний хор «Глорія» Львівської обласної філармонії, Галицький камерний хор та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії. Диригуватиме запрошений гість з Німеччини маестро Петер Маркс. А 5 червня ці ж колективи під диригуванням Сергія Хоровця презентують концертну версію опери Жоржа Бізе «Кармен». В постановці візьмуть участь відомі солісти з України та Італії.

Share


Popular

23.09.2015 Media

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його 15...
29.09.2016 Announcements

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Concerts

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...