XVII Міжнародний фестиваль органної та камерної музики

18.06.2017
Description

16 червня у польському містечку Лєжайськ розпочався XVII Міжнародний фестиваль органної та камерної музики. У програмі — концерти колективів та солістів з України, Польщі, Чехії, Молдови, Росії та Литви. Фестивальні заходи триватимуть до 31 липня.

Концерт-відкриття 16 червня відбувся у старовинній Лєжайській базиліці, заснованій у XVI столітті. Вечір поєднав органну та камерну частини. Розпочав концерт речиталь відомого соліста-органіста Адама Танського. Він грав на давньому інструменті XVII століття, який зараховують до унікальних та найбільш цінних пам'яток не лише у Польщі, а і у всій Європі.

Відкриття продовжив урочистий виступ музикантів Львівської обласної філармонії. Камерний хор “Глорія” та Академічний молодіжний симфонічний оркестр INSO-Львів під диригуванням Володимира Сивохіпа виконали Месу сі мінор Йоганна Себастьяна Баха.

Організатори фестивалю зазначили, що до Лєжайська завітають блискучі музиканти, які спеціалізуються на різних стилях та областях музики. А це різноманіття та живе виконання надовго залишаться у пам'яті слухачів.

Share


Popular

23.09.2015 Media

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його 15...
29.09.2016 Announcements

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Concerts

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...