АНДРЕ ЖІД ТА МУЗИКА

«АНДРЕ ЖІД ТА МУЗИКА»

Четвер 11.04.2019 / 19:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

60-140

Абонементи діють

Опис
В рамках міжнародного фестивалю «Французька весна-2019»,11 квітня на сцені Львівської філармонії , відбудеться яскрава подія за участю струнного квартету «DANOS» з міста Авіньйона. Музиканти з Франції презентують унікальний проект під назвою «Андре Жід та Музика» з нагоди святкування 150-річчя з дня народження лауреата Нобелівської Премії з Літератури – письменника та поета Андре Жіда.
В рамках мистецького вечора, у виконанні молодих талантів Оркестру Авіньйон-Прованс / ORAP, прозвучить музика найвидатніших композиторів-класиків Моріса Равеля, Франца Шуберта, Фредеріка Шопена та представників сучасного класичного музичного мистецтва П’єра Тійюа, Івана Карабиця та Мирослава Скорика.
Яскравими вкрапленнями в це надзвичайно заворожуюче музичне дійство стане поезія Андре Жіда, а також українських поетів епохи Модерну, яку прочитають автор ідеї проекту, французький композитор П’єр Тійюа та актор Івано-Франківського Національного музично-драматичного театру Євгеній Холодняк.
Поєднання різних видів мистецтв двох країн розмалює найяскравішими фарбами цьогорічну «Французьку весну в Україні», тож обов’язково завітайте на музично- поетичний перфоманс, щоб отримати власну порцію яскравих музичних емоцій.
Учасники:
П’єр ТІЙЮА – читець, композитор (автор ідеї)
Євгеній ХОЛОДНЯК– читець
Квартет DANOS (Франція)
Кентен ВОҐЕЛЬ – скрипка
Пьєр АЛЕН-БАРОН – скрипка
Раель КОКЕМА – альт
Полін ВІДАЛЬ – віолончель
Програма:
 М. Равель. Квартет (1 ч.)
 Ф. Шуберт. Квартет “Дівчина і смерть”, (1 ч.)
 І. Карабиць. Квартет
 М. Скорик. Диптих
 Ф. Шопен Три мелодії з тв. №74
 П. Тійюа. “Записки Шопена”

Поділитись