Іван Попович “На Різдво зірка палає”

15.01.2018 / 19:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

80-280

Опис

14 cічня у Кінопалаці ім. Довженка та 15 січня у Львівській обласній філарионії пісенний отаман Карпат- Народний артист України ІВАН ПОПОВИЧ з святковою програмою “На Різдво зірка палає”.
Глядачі зможуть почути і насолодитися як прем’єрами новихпісень та колядок так і відомими хітами. Проникливий голос, потужна енергетика та любов до рідної землі все це поєднав у своїй творчості Іван Попович. В його піснях зібрана вся краса Карпат, а мелодійні композиції ніколи не залишають байдужими слухачів.
Пісні з репертуару Івана Поповича належать до Золотого фонду української естради. Мабуть нема таких, хто б ні коли не чув “Золото Карпат”, “Василина”, “Розлук не буде”, “Щасливого Різдва” які якнайкраще висловлюють найтепліші емоційні переживання.
Під час його виступів не буває пасивних глядачів. Сам того не помічаючи, починаєш наспівувати, а то й тягне пуститися у танок. Іван Попович залишається одним з найбільш яскравих та колоритних представників української естради тому, що не зраджує собі – у його піснях завжди чутно, що він родом з карпатських країв. І пишається цим, а це викликає повагу. Кличте друзів, кума, беріть сусідів і гайда на концерт. Нагадуємо – зірка палає лише раз на рік ЖИВИЙ ЗВУК! НЕ ЗВОЛІКАЙ! НЕ ПРОПУСТИ! 

тел для довідок: 067-67-333-09, 050-139-15-77

Поділитись