Віртуози 38. Весілля

Субота 01.06.2019 / 21:00

Фойє концертного залу філармонії.

Абонементи діють

Вистава проекту «САД Божественних пісень»

ВЕСІЛЛЯ — вистава, збудована на традиційних весільних піснях з цілої України
ВЕСІЛЛЯ — це найдавніший живий ритуал, який хранить в собі переміну, тайну переходу в іншу якість — переходу “через Чермноє море” — і є знаком часу, в якому живемо
ВЕСІЛЛЯ — це вічне цвітіння Землі

Драматургію вистави ВЕСІЛЛЯ (режисер Наталія Половинка) складають 28 старовинних українських весільних пісень, які разом зі сценографією (Сергій Савченко) та костюмами (Оксана Караванська) сплітаються у надзвичайно тендітне, мерехтливе та водночас складно виконане мереживо театрального дійства. Це дійство не є відтворенням весільного обряду, воно не є ритуальним театром. Режисер, акторки та художники розмовляють з сучасними глядачами сучасною мовою на теми, що актуальні у всі часи для всіх людей народів – про любов, людські взаємини, чоловіка та жінку, про рід та родину, дітей та батьків.

Виконавці (укр):

• Акторки:
    • Соломія Кирилова (UA)
    • Марія Кміть (UA)
    • Оля Преображенська (UA)
    • Наталія Половинка (UA)
  • Авторка проекту, режисерка: Наталія Половинка (UA)
  • Художник проекту: Сергій Савченко (UA)
  • Асистентка режисерки: Юлія Тарасович (UA)
  • Художник світла: Богдан Дворник (UA)
  • Художниця костюмів: Оксана Караванська (UA)

Львівська національна філармонія - Віртуози 38. Весілля