НЕ ЖУРИСЬ. Все буде добре

Концертний зал ім. С. Людкевича

Абонементи діють

«НЕ ЖУРИСЬ» повертається!

Багато хто пам’ятає львівський театр-кабаре, котрий з’явився у нашому місті в кінці 80-х років. Передусім, це був сатиричний театр, в якому панувала авторська пісня. Артисти висміювали комуністичну владу, виконували заборонені пісні січових стрільців, воїнів УПА.  Серед них був також і наш гімн, теж на той час заборонений…

21 вересня у добірному товаристві п. Дзюня (Богдан Рибка) та п. Мірці (Мирослава Сидор), а також відомих та всіма улюблених учасників театру “НЕ ЖУРИСЬ” Юрія Винничука, Віктора Морозова у супроводі Батяр-бенду «Галичина», Олега Лихача та Лесі Бонковської, глядача очікує колоритна атмосфера цього легендарного театру, сповнена вишуканого галицького гумору, танців і пісень. Компанію їм складуть талановиті солістки львівської національної філармонії – Лілія Коструба, Ірина Жовтолист і провідні колективи Львова – шоу-балет «Акверіас» та академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок”.

Ласкаво просимо!

Виконавці :

•  Академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок”
  • Богдан Рибка та Мирослава Сидор
  • Юрій Винничук