Ґейл Арчер. Вечір органної музики

П’ятниця 16.08.2019 / 20:00

Гарнізонний храм св. Петра і Павла, вул. Театральна, 11

Вхід вільний

Американська органістка Ґейл Арчер активно поєднує виконавську концертну практику із просвітницькою та педагогічною діяльністю. Події за її участі охоплюють десятки країн світу. Не менш вагоме місце з-поміж них посідає Україна, адже виконавиця вже неодноразово виступала у Львові, Чернівцях, Луцьку та Рівному. Цьогоріч Ґейл Арчер для свого концертного турне підготувала нову програму з органних творів українських композиторів та записала їх на компакт-диск. Вона отримала назву «Україна і США – партнери за органом» та є ще одним кроком до зближення між обома народами!

У Гарнізонному храмі св. апостолів Петра і Павла прозвучать композиції українських та американських митців – Віктора Гончаренка, Миколи Колесси,Богдана Котюка, Джудін Шатін та Джоан Тауер. Вони поєднаються із творами барокових майстрів – Д. Букстегуде, Й.С. Баха, і композиторів ХХ-ХХІ століть – Т. Махля та М. Реґера.
Виконавці :
Ґейл Арчер, орган (США)
Програма :
Дітріх Букстегуде. Прелюдія Соль мінор BuxWV 149
Йоганн Себастьян Бах. «An Wasserflussen Babylon» BWV 653
Йоганн Себастьян Бах. Токата й фуга ре мінор BWV 538
Бодан Котюк. Fanfare
Бодан Котюк. Benedictus
Віктор Гочаренко. Фантазія
Микола Колесса. Пасакалія
Тадеуш Махль. П’єса в п’яти частинах для органа
Джудіт Шатін. «Dust and Shadow» («Порох і тінь», написано на замовлення Ґейл Арчер)