Онлайн-концерт “Вечір пам’яті Василя Сліпака”: Степан Дробіт та Мирослава Слєсар

Неділя 28.06.2020 / 19:00

Офіційні канали Хмельницької обласної філармонії

Facebook / Instagram

Опис

B рамках IV Міжнародного музичного Маратону пам’яті Василя Сліпака: WLive4 у місті Хмельницькому

ОНЛАЙН: Facebook / Instagram

“ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ВАСИЛЯ СЛІПАКА”

Степан Дробіт (баритон)

Мирослава Слєсар (фортепіано)

У програмі оперні арії української та світової класики.

Сліпак Василь Ярославович («Міф»)

20 грудня 1974, м. Львів – 29 червня 2016, смт. Луганське, Бахмутський район, Донецька область.

Оперний співак (бас-баритон). З 1983 по 1994 рік був солістом Львівської академічної хорової капели «Дударик». 1997 року закінчив Львівську консерваторію та був запрошений до Паризької опери. З 1997 року проживав у Франції. Фіналіст міжнародного оперного конкурсу Armel. Під час Революції Гідності брав участь в акціях української діаспори у Франції. Як волонтер організації «Fraternite Ukrainienne/Українське братство», допомагав українським захисникам, познайомився з бійцями ДУК ПС, та згодом сам долучився до 7-го окремого батальйону ДУК. Влітку 2015 року воював у Пісках в районі Донецького аеропорту. Повернувшись з фронту, продовжив волонтерську діяльність, давав благодійні концерти в Українському центрі у Парижі, допомагав дітям-сиротам, які втратили батьків у війні. Влітку 2016 року знову поїхав на Донбас, повіз зібрану допомогу захисникам-добровольцям.

Обставини загибелі: Загинув 29 червня 2016 р. у бою в район смт Луганське (Бахмутський район Донецька область) близько 6:00 від кулі снайпера, прикриваючи товаришів з кулемету.

Указом Президента України № 280/2016 від 30 червня 2016 р., “за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові”, нагороджений орденом «За мужність» I ступеня (посмертно). Указом Президента України № 42/2017 від 20 лютого 2017 року, “за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові”, присвоєно звання «Герой України» (посмертно). Нагороджений відзнакою ДУК ПС «Бойовий Хрест Корпусу» (посмертно).

 

 

 

Поділитись