4+4+4 Пори року

Концертний зал Людкевича

Неділя 19.02.2023 / 18:00

Концертний зал Людкевича

150-500

Опис

Творимо музику та настрій завдяки Збройним Силам України,

із надією і вірою у Нашу Перемогу!

«4+4. Чотири пори року» – улюбленець публіки, проєкт Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» знову на сцені Львівської національної філармонії! 

Аж дванадцять пір року – і всі на сцені Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика. Вже традиційно, більше двадцяти п’яти років, «Віртуози Львова»  презентують свій авторський проєкт «4+4», який об’єднав знамениті «Пори року» Антоніо Вівальді та «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П’яццолли. Цього року ця традиція трохи зміниться – додався твір українського композитора Золтана Алмаші. «Пори року» Алмаші присвятив скрипальці Богдані Півненко, яка солюватиме 19 лютого.

Як зазначив незмінний керівник оркестру, диригент, Сергій Бурко, «ідея цього проекту дуже проста – початок року, оновлення, коло часу. Ну коли ще слухати вічну музику Вівальді? Але ми додаємо родзинку – «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П’яццолли, – які вдало контрастують з бароковою класикою та додають неповторного колориту. Пригадую, коли я привіз ноти з Польщі (дістати партитури на той час було непросто) і ми зіграли це вперше – був справжній фурор!

Всі три цикли – це дуже різна музика. Ренесансний Вівальді, аргентинець П’яцолла з його своєрідним чуттям пір року, а також наш сучасник – незвичне поєднання! Попри різне забарвлення творів, у П’яцолли є навіть цитати з оригінальних «Пір року». А виконання українських «Пір року» стане сюрпризом для львівської публіки.»

 

Виконавці:

  • Богдана Півненко, скрипка
  • Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”
  • Тарас Вергун, дириґент

Марія Сидорак – модераторка

Програма:

  • Антоніо Вівальді. «Чотири пори року» — чотири концерти для скрипки з оркестром
  • Астор П’яццолла. «Пори року в Буенос-Айресі» — чотири танго у версії для струнного оркестру
  • Золтан Алмаші. «Пори року»

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись