Звучання Львівської філармонії #46.

Флейта: Pro et Contra [LIVE] [ONLINE]

П’ятниця 19.06.2020 / 19:00

Онлайн трансляція

Безкоштовно

Опис

Надходить час, коли Львівська національна філармонія завершує свій концертний сезон. Кожен філармонійний оркестр представить на сцені Концертного залу Людкевича свій заключний у цьому сезоні концерт у форматі онлайн відеотрансляцій у вільному доступі для переглядів на філармонійних Інтернет-ресурсах.

Згадуючи недалеке, і водночас для нас всіх вже дуже далеке минуле, 14-го березня цього року «Pro et Contra. Сцена нової музики» реалізувала свій останній передкарантинний проєкт в присутності глядачів. На сцені Концертного залу Людкевича виконувався «Квартет на кінець часу» Олів’є Мессіана.

Після тривалої перерви (більше як 3 місяці) концертна серія «Pro et Contra. Сцена нової музики» завершує сезон своїх проєктів у цю п’ятницю виступом відомої львівської флейтистки Наталії Кожушко-Максимів. В новому, доволі несподіваному для нас всіх філармонійному просторі, прозвучать аванґардні твори для флейти соло, написані в період з 1958 до 1993 років. В цей час композитори та виконавці почали активно розширювати «словниковий запас» інструментів, і флейта не стала винятком. Поява нових виконавських технік дала можливість композиторам писати флейтову музику зовсім іншого типу експресії. Згадуючи слова Ніколауса Арнонкура про те, що барокова музика – це мова, а романтична – спів, можемо стверджувати, що музика аванґарду, поєднуючи та видозмінюючи мову і спів, є дуже близькою до театру.

Традиційно трансляція вестиметься на YouTube-каналіFacebook-сторінці філармонії та з вікон Львівської спілки композиторів на вулицю Чайковського.

Наталія Кожушко-Максимів, флейта

Програма концерту:

  • Браян Фернейгоу. «Cassandra’s dream song»
  • Лучано Беріо. «Sequenza 1»
  • Сальваторе Шьярріно. «Canzona di rangraziamente»
  • Еліот Картер. «Scrivo in vento»
  • Тору Такеміцу. «Itinerant»
  • Кристобаль Альфтер. «Debla»

 

Трансляцію забезпечують  Сергій Горобець, Юрко Булка та Богдан Сегін.

Поділитись