Family concerts. Пригоди Дзень-Бума на полонині

Неділя 14.05.2023 / 11:30

Концертний зал ім. С. Людкевича

150-350

Опис

*Сімейні концерти. Пригоди Дзень-Бума на полонині

Хочемо подарувати дітям незабутні емоції та запрошуємо усіх охочих на вже знані й улюблені сімейні концерти! 

Сімейний концерт “Пригоди Дзень-Бума на полонині” традиційно організовуємо у співпраці  з Центром музичного розвитку  “Tempo”.  Цікава музична історія, яка трапилася з вже добре знайомим для дітлахів  Дзень-Бумом.

Наш герой опиниться в самісіньких Карпатах і разом із слухачами буде досліджувати їхнє особливе звучання. Та для виконання цього завдання йому обов’язково знадобляться помічники, яких він радо зустрічатиме на своєму шляху.

Тож запрошуємо усіх охочих відчути дух та звучання Карпат у самому центрі Львова.  Цікаво, які ж забави придумає наш Дзень-Бум ? Дізнатися зможете на нашому інтерактивному “Family concert”. Програма розрахована для малечі від 1 до 6 років. Концерти тривають менше години, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років.

Ми підготували для вас нові пропозиції сімейної програми лояльності,  збирайтеся гуртом, приходьте з родиною і друзями, а ми попіклуємось про приємні знижки: 

При купівлі 2-ох квитків  – 10% знижки, 3-ох квитків – 20% знижки, від 4-ох – знижка 30%, а компаніям більше 5-х – знижка 40%. 

Знижка не розповсюджують на квитки по 150 і 220 грн.

Діти до 6 років можуть відвідувати концерт безкоштовно, за наявності квитка в дорослого, з яким вони прийшли (1 квиток: 1 дорослий з  однією дитиною до 6 років).

Тривалість: 45 хв

Виконавці:

  • Василь Паращук, цимбали
  • Ігор Мацелюх, флейта Пана
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Сергій Хоровець, дириґент

 

Ведучий – Олексій Кудовба

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись