Американські історії

Концертний зал Людкевича

Субота 30.07.2022 / 20:00

Концертний зал Людкевича

120-200

Опис

Цьогоріч вже всьоме у стінах Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбудеться фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile»!

Його засновницею та директоркою незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх.

9 концертів, які відбудуться протягом двох тижнів, здолають синдром апатії та песимізму від звуків сирен. Останній місяць літа 2022 року для Львівської національної філармонії стає Фестивальним відкриттям нових виконавців та концертів. Музичний Львів старається хоч на трішки повернутися до звичного для себе активного життєвого ритму. Двері Великого концертного залу імені Станіслава Людкевича відкриті для всіх, кому дороге та близьке мистецтво радості, краси та надії, ім’я якому – музика!

9 цікавих подій відбудуться впродовж 28 липня – 7 серпня 2022 року.  Зустрінемось у Львівській національній філармонії!

***

Із початком повномасштабної війни артисти симфонічного оркестру Луганської філармонії та ансамблі, утворені в його рамках, знайшли прихисток у Львові. Колектив вже двічі рятується від війни – у 2014-му з Луганська, а у 2022-му – із Сіверськодонецька. Та музиканти не втрачають надії: вони активно концертують, даруючи слухачам різноманітні музичні програми.

Брас-ансамбль Луганської обласної філармонії підготував для слухачів фестивалю вечір американської музики. Яскрава музика голлівудського композитора Брюса Бротона, володаря 10 нагород “Emmy”, точно не залишить вас байдужими цього вечора. А культова симфонічна поема Джорджа Гершвіна “Американець в Парижі” вже близько ста років надихає своїми джазовими й блюзовими інтонаціями, які усі неодмінно впізнають із перших звуків!

 

Виконавці:

  • Брас-ансамбль Луганської обласної філармонії
  • Ігор Шаповалов, тромбон / керівник ансамблю

 

Програма:

  • Брюс Бротон (*1945). Фанфари, марші, гімни та фінал
  • Джордж Гершвін (1898-1937). Симфонічна поема “Американець у Парижі”

 

 

Модераторка події – Inna Pavliuk 

 

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись

Партнери