ArtConnect-2019

Концертний зал ім. С. Людкевича

23.02.2019 / 18:00

70-150

Абонементи діють

Опис

За підтримки Національної концертної агенції «UKR Artists», 23 лютого, у Львові відбудеться музична подія, унікальна за своїм масштабом та форматом. Вперше на одній сцені виступить одразу 2 камерних оркестри: один з найелітарніших львівських колективів «Віртуози Львова» та молодий амбітний оркестр з Харкова «Nova Sinfonietta».

Мистецький проект під символічною назвою «Nova Sinfonietta ArtConnect» занурить поціновувачів класики у музику романтизму: повну іронії і жартів Увертюру до оперети Й. Штрауса «Летюча миша», ніжну та світлу «Серенаду для струнник» А. Дворжака, а наостанок, таким собі спеціальним музичним десертом, стане неперевершений Концерт для скрипки і фортепіано з оркестром Ф. Мендельсона.

Творча синергія талановитих музичних колективів, до яких приєднаються відомий львівський скрипаль Марко Комонько, постійний учасник наймасштабніших українських та міжнародних музичних проектів, та американський піаніст і диригент українського походження Станіслав Христенко, володар престижного звання артиста Steinway, що виступав з концертами в 20-ти країнах на 4-х континентах, привнесе в програму концерту неповторну атмосферу справжнього Світла та Добра, що завжди неодмінно перемагають у казках, а ми вам подаруємо натхнення творити їх у справжньому житті.

Відео:

(Камерний оркестр «Віртуози Львова»)

(Камерний оркестр «Nova Sinfonietta»)

 Програма:

Йоганн Штраус. Увертюра до оперети «Летюча миша».

Антонін Дворжак. Серенада для струнних.

Фелікс Мендельсон. Концерт для скрипки і фортепіано з оркестром.

Співорганізатор Національна концертна агенція UKR Artists

Програма :

Йоганн Штраус II. Увертюра до оперетти «Летюча миша»
Антонін Дворжак. Серенада для струнних Мі мажор тв. 22
Фелікс Мендельсон. Концерт для скрипки, фортепіано і струнних Ре мінор MWV 04

Поділитись