Автостопом по музичній галактиці. Планета FortePiano

Неділя 19.11.2023 / 11:30

Концертний зал ім. С. Людкевича

150-450

Опис

“Автостопом по музичній галактиці” – це цикл інтерактивних музичних пригод Дзень-Бума та його друзів по музичній галактиці.

Протягом 10 концертів разом із Дзень-Бумом юні слухачі побувають на дивовижних  планетах музичної галактики, де зможуть познайомитися з їхніми мешканцями та особливостями кожної з планет. Також перед кожним концертом, об 11:00 на маленьких слухачів чекатимуть веселі інтерактиви з унікальним музичним реквізитом від Центру музичного розвитку “TEMPO”

Третім пунктом призначення космічної подорожі Дзень-Бума стане дивовижна Планета Форте-Піано. Усі знають, що таке «фортепіано». Однак, мало хто знає, що назва цього музичного інструменту утворилася від двох музичних термінів – «forte» й «piano». І точно ніхто не здогадувався, що ці терміни походять від імен двох малих бешкетників, що проживають на одній далекій планеті Музичної галактики: дітлахи-близнюки Форте і Піано такі різні і водночас завжди разом. Вони придумують неймовірні музичні розіграші і потрапляють в дивовижні музичні пригоди. А якщо хтось з ними познайомиться і здружиться – то одразу потрапить у вир кумедних забав. Якщо і ти хочеш з ними зустрітися, то гайда досліджувати разом нову планету Форте-Піано!

Ми підготували для вас нові пропозиції сімейної програми лояльності,  збирайтеся гуртом, приходьте з родиною і друзями, а ми попіклуємось про приємні знижки:  при купівлі 3-ох квитків діє 25%, від 4-ох – знижка 50%Вхід для дітей до 3-х років вільний!

Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Сергій Хоровець,  диригент

Ведучий концерту – Олег Пригода

***

Family concerts – цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя.

Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам.
Концерти тривають менш як годину, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років.

Поділитись