Автостопом по музичній галактиці. Планета Оркестрової родини

Неділя 18.02.2024 / 11:30

Концертний зал ім. С. Людкевича

150–450

Опис

Вхід для дітей до 3-х років вільний!

 

“Автостопом по музичній галактиці” – це цикл інтерактивних музичних пригод Дзень-Бума та його друзів по музичній галактиці. Протягом 10 концертів разом із Дзень-Бумом юні слухачі побувають на дивовижних  планетах музичної галактики, де зможуть познайомитися з їхніми мешканцями та особливостями кожної з планет. Також перед кожним концертом, об 11:00 на маленьких слухачів чекатимуть веселі інтерактиви з унікальним музичним реквізитом від Центру музичного розвитку “TEMPO”

Карта-маршрут допоможе тобі не заблукати та зібрати всі планети музичної галактики. А на тих, кому вдасться отримати всі наліпки, в кінці подорожі, чекає подарунок.

Що може бути захопливішим за знайомство з великим симфонічним оркестром? Запрошуємо почути всі його барви та познайомитись з музичними інструментами!

Родини бувають різні: маленькі, великі, міцні та дружні. А на одній з планет Музичної галактики усі родичаються згідно з музичними інструментами. Вони об’єднуються у невеличкі сім’ї й розселяються по особливих «музичних районах».  І хоч живуть пліч-о-пліч в мирі та дружбі, кожен з жителів цих мікрорайонів вважає саме свою рідню найкращою і «найзвучнішою». А насправді уся Планета Оркестрової родини – одна велика сім’я, що гостинно запрошує усіх до себе в гості!

Ми підготували для вас нові пропозиції сімейної програми лояльності,  збирайтеся гуртом, приходьте з родиною і друзями, а ми попіклуємось про приємні знижки:  при купівлі 3-ох квитків діє 25%, від 4-ох – знижка 50%Вхід для дітей до 3-х років вільний!

 

Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика
  • Сергій Хоровець, диригент
  • Олег Пригода, ведучий

 

***

Family concerts – цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя.

Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам.

Концерти тривають менш як годину, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років.

 

Живий звук

Поділитись