Carmina Amoris

Концертний зал Людкевича

Четвер 01.10.2020 / 19:00

Концертний зал Людкевича

Ви зможете придбати квитки в касі філармонії . Вартість квитка 150 грн.

Опис

У рамках фестивалю «Контрасти» стартуватиме реалізація нового мистецького проєкту Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» – «Українська музика від Сходу до Заходу» Саме цей колектив Львівської національної філармонії став одним із переможців Програми підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом» від Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна».

Концертна програма «Carmina amoris» стане своєрідною презентацією цього масштабного проєкту, метою якого є виконання, архівування та популяризація творчості представників сучасних львівської та донецької композиторської шкіл. «Українська музика від Сходу до Заходу» передбачає запис компакт-дисків, численні концерти у різних куточках України та за її межами.

У фестивальній події Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» презентуватиме твори трьох донецьких композиторів – Володимира Стеценка, Валентина Сташенка та Володимира Мітіна. Також у програмі дві композиції львівських митців – Юрія Ланюка та Ольги Криволап.

 «Щедрик» був написаний Юрієм Ланюком на замовлення оркестру «Віртуози Львова». Він увійшов у перший диск оркестру «Антологія української музики», репертуар якого починався від Максима Березовського та включав твори українських митців різних генерацій. Водночас, для цього ж проєкту ще один відомий львівський композитор Віктор Камінський зробив оркестрову обробку колядки «Що то за предиво», яка і до сьогодні є надзвичайно популярною та часто звучить у різних різдвяних програмах.

Також у програмі події відбудеться прем’єра композиції Ольги Криволап «Carmina amoris» (Пісні кохання) для струнних. Це справжня знахідка! Ми радо презентуємо її публіці 1 жовтня!», – розповів керівник оркестру Сергій Бурко.

Виконавці:

  • Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”
  • Сергій Бурко, диригент 

Програма : 

  • Володимир Стеценко (UA / *1941). Токата d-moll (2011)
  • Валентин Сташенко (UA / 1934-2016). Весняний вальс (1994)
  • Володимир Мітін (UA / 1952-2018). Джазовий сувенір (2002)
  • Юрій Ланюк (UA / *1957). Щедрик (за Леонтовичем) (1995)
  • Ольга Криволап (UA / *1951). “Carmina amoris” (Пісні кохання) для струнних (2019-2020)

 

Водночас відбуватиметься онлайн-трансляція події на Youtube-каналі Львівської національної філармонії, яка буде доступна для перегляду виключно під час події.

Фестиваль організовує ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ФІЛАРМОНІЯ Львівська національна філармонія

у партнерстві з ЛЬВІВСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ Lviv Composers Union
Підтримка Фестивалю:
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ЛОДА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА
 Львівська національна філармонія - Carmina Amoris Львівська національна філармонія - Carmina Amoris Львівська національна філармонія - Carmina Amoris
Партнери Фестивалю:
GOETHE-INSTITUT В УКРАЇНІ Goethe-Institut Ukraine
ПРЕДСТАВНИЦТВО OeAD У ЛЬВОВІ Kooperationsbüro Lemberg – Австрійське бюро кооперації у Львові
ІНСТИТУТ АДАМА МІЦКЕВИЧА Instytut Adama Mickiewicza
Львівська національна філармонія - Carmina Amoris Львівська національна філармонія - Carmina Amoris Львівська національна філармонія - Carmina Amoris Львівська національна філармонія - Carmina Amoris Львівська національна філармонія - Carmina Amoris
Головний медіа партнер Фестивалю The Claquers
Львівська національна філармонія - Carmina Amoris
Партнери проєкту:
Львівська національна філармонія - Carmina Amoris Львівська національна філармонія - Carmina Amoris Львівська національна філармонія - Carmina Amoris Львівська національна філармонія - Carmina Amoris

Поділитись