Класика в саду

Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра)

Субота 14.08.2021 / 19:00

Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра)

280-520

Опис

В рамках відкриття фестивалю “Музика старого Львова” 14 серпня серед квітучого саду будуть лунати шедеври класики про кохання!

 

У цей літній вечір неймовірний камерний оркестр «Віртуози Львова» зіграє для Вас особливу програму “Шедеври класики про кохання”. Дириґент – Тарас Вергун.

Спеціальна частина концерту – Іванна Митроган (арфа)

“Шедеври класики про кохання” – це світові шедеври класичної музики про кохання (Моцарта, П’яццолли, Вівальді, Брамса, Шуберта, Штрауса, романтичні серенади, музика вічно закоханих The Beatles та саундтреки з улюблених фільмів про кохання.

Дозвольте собі на кілька годин поринути в інший світ, в якому поєдналися: легендарні мелодії у виконанні кращого оркестру та атмосфера сакрального місця з вражаючим краєвидом на історичну частину міста Львова. І все це, в під з спів пташок та захід сонця з Святоюрської гори.

Музика, легке вино і аромати літнього саду подарують Вам справді чарівний вечір, який захочеться згадувати ще довго.

 

Концерт відбуватиметься в рамках проєкту “Україна 30”

Концерт відбудеться в рамках проєкту  “Україна 30” – унікальної серії концертів, до 30 річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм та жанрів музичної душі України (від етнічної музики, до класики).

 

Квитки можна придбати за посиланням: https://bigshow.ua/events/klasyka-v-sadu-lviv/

Поділитись