Дириґенти. Українською: Драган

Концертний зал Людкевича

Неділя 31.10.2021 / 18:00

Концертний зал Людкевича

150-390

Абонементи діють

Опис

Дириґенти. Українською – проєкт, який вже Вам полюбився!

Ми знаємо, що ви хочете відчути цю потужну силу, силу великого симфонічного оркестру із сторічною історією під батутою молодих, потужних дириґентів і дириґенток!

Саме тому ми розпочинаємо новий сезон улюбленого проєкту! Головними героями вечора будуть Олександр Драган (дириґент), Уляна Макєєва (гобой) та звісно ж – Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії!

***

Запрошуємо на знайомство із симфонічною творчістю австрійських композиторів – Ріхарда Штрауса та Франца Шуберта. Твори, що прозвучать у програмі, стали одними з найдовершеніших  у доробку обох.

Концерт для гобоя Ріхарда Штрауса іноді називають «бабиним літом» через те, що створений він був наприкінці життя композитора – у 80-річному віці! На його написання композитора наштовхнув американський військовий – 24-річний офіцер розвідки Джон де Лансі, який у цивільному житті був головним гобоїстом Пітсбурзького оркестру. Йому ж і присвячений твір.

П’ята симфонія Франца Шуберта була створена композитором у 19-річному віці. У ній ми знайдемо чимало від Моцарта та Гайдна: легкість та витонченість, співучі мелодії… Світлі настрої і бадьорість пронизують твір. Ця симфонія стала одним із оптимістичних і життєрадісних пунктів творчості тоді ще юного композитора, чиє коротке життя було пронизане хворобами і розчаруваннями.

Створіть собі справжнє свято музики разом із Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії!

 

Виконавці:

  • Уляна Макєєва, гобой
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії  
  • Олександр Драган, дириґент

 

Програма:

  • Р. Штраус. Концерт для гобоя з оркестром Ре мажор, AV 144 (1945)
  • Ф. Шуберт. Симфонія № 5 Сі-бемоль мажор, D 485 (1816)

 

 Ознайомитися із новими карантинними правилами можна тут: https://philharmonia.lviv.ua/announcements/do-uvahy-vidviduvachiv/

Поділитись