Творча лабораторія Норберта Роденкірхена. День 1

Камерна сцена Філармонії (вул. Скорика, 7, вхід "Каса", 3 поверх)

Вівторок 08.08.2023 / 14:00

Вхід вільний

Опис

Подія ХХ Фестивалю Давньої Музики у Львові

Відомий німецький музикант Норберт Роденкірхен проведе майстер-класи для українських флейтистів та сеанси імпровізації з львівськими музикантами в Експериментальній студії електроакустичної музики Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка. Він також прочитає лекцію під назвою: “Нові звуки в старовинній музиці / Старовинні звуки в новій музиці”.

Запрошуємо й слухачів та пасивних учасників!   

Розклад лабораторії 8 серпня: 
14:00 – 15:30 – лекція-перформенс Норберта Роденкірхена

15:30-16:00 – кава-брейк

16:00 – 18:00 – майстер-класи Норберта Роденкірхена для флейтистів

Запис на майстерклас за Google-формою

Львівська національна філармонія - Творча лабораторія Норберта Роденкірхена. День 1

У рамках творчої лабораторії разом з Норбертом Роденкірхеном відомий львівський музикант-мультиінструменталіст Всеволод Садовий стане учасником освітніх лекцій-презентацій, що ознайомлять слухачів з питаннями сучасних виконавських технік у давній музиці, та архаїчних технік – у сучасній.

У фокусі дослідження – природні паттерни ранньомузичних практик: інтерес до звукоутворення, інструментарію, музичної форми – як віддзеркалення культурної еволюції та розвитку свідомості.
Львівська національна філармонія - Творча лабораторія Норберта Роденкірхена. День 1
На прикладі архаїчних і сучасних перкусії та духових поговоримо про темброву складову та її аналогії в ритмічній організації музичного процесу: натуральні обертони, резонанси та ладовість – як  риси давньої музики в сучасному виконавстві. Частину зустрічей буде присвячено живим питанням  ансамблевої гри та вільної імпровізації  в ранній та сучасній музиці.
Окремою частиною Лабораторії стане студійна робота музикантів над сучасним ансамблевим твором на теми манускрипту Войнича: конкретне контраверсійне історичне  джерело стане підґрунтям для музичного експерименту із практичного взаємопроникнення давніх та сучасних виконавських технік.

Поділитись

Партнери