Family concerts. Музична подорож “Навколо світу”

Концертний зал Людкевича

02.02.2020 / 11:30
Купити квиток

Фоє концертного залу філармонії.

100-400

Опис

Незвичайна подорож познайомить нашого головного героя Дзень-Бума з чарівною музикою різних, незнайомих йому до того часу, країн. Всі разом ми будемо уважно вслухатися в кожну композицію аби допомогти Дзень-Буму відгадати всі країни та щасливо повернутися додому!

Під час концерту ви та ваші дітлахи почують музику відомих композиторів, які так вправно замаскували фольклорні мотиви в звучанні симфонічного оркестру.

Що таке Family concerts? І чому ми впевнені, що вони стануть знахідкою для батьків із дітьми?

Львівська національна філармонія спільно з Центром музичного розвитку “tempo” розпочинає цикл Сімейних концертів. Ми пропонуємо вам разом зі всією родиною відвідати цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вони познайомлять вас не тільки з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя. Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам.

Концерти тривають менше години, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2-9 років.

Також кожен концерт включає 20 хвилин веселих передконцертних інтерактивів з унікальним музичним реквізитом за участі артистів симфонічного оркестру та аніматорів.

Програма: 

  • твори А. Дворжака, Б. Бартока, Л. Колодуба, Ж. Бізе, А. П’яццоли та інших.

 

Виконавці: 

  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Олег Пригода – ведучий, актор

 

 

Тривалість: 45 хв

Вік: 2-6 р.

Партнери :

Поділитись