Family concerts. Музична подорож “Навколо світу”

Концертний зал Людкевича

Неділя 02.02.2020 / 11:30

Концертний зал Людкевича

100-400

Опис

https://www.facebook.com/philharmonia.lviv/videos/201538214364011/

Незвичайна подорож познайомить нашого головного героя Дзень-Бума з чарівною музикою різних, незнайомих йому досі країн. Всі разом ми будемо уважно вслухатися в кожну композицію аби допомогти Дзень-Буму відгадати всі країни та щасливо повернутися додому! 

Під час концерту ви разом із дітьми почуєте музику українських композиторів, які так вправно замаскували фольклорні мотиви різних країн світу  у звучанні симфонічного оркестру. 

Додаткові бонуси, при купівлі 3-ох квитків діє 25% знижки за промо кодом family , від 4-ох – знижка 50% за промо кодом  familygroup.

Що таке Family concerts? І чому ми впевнені, що вони стануть знахідкою для батьків із дітьми?

Львівська національна філармонія спільно з Центром музичного розвитку “Tempo” розпочинає цикл Сімейних концертів. Ми пропонуємо вам разом зі всією родиною відвідати цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя. 

Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам. 

Концерти тривають менше години, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років.

Також кожен концерт включає 20 хвилин веселих передконцертних інтерактивів з унікальним музичним реквізитом за участі артистів симфонічного оркестру та аніматорів. 

Програма: 

  • твори українських композиторів

 

Виконавці: 

  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Сергій Хоровець – диригент
  • Олег Пригода – ведучий, актор

 

 

Тривалість: 45 хв

Вік: 2-6 р.

Абонементи не дійсні.

Партнери :

Львівська національна філармонія - Family concerts. Музична подорож “Навколо світу”Львівська національна філармонія - Family concerts. Музична подорож “Навколо світу”

Поділитись