[КОНЦЕРТ ПЕРЕНЕСЕНО з 18.04] Family concerts. Карнавал тварин*

Концертний зал Людкевича

13.06.2021 / 11:30

Концертний зал Людкевича

100-200

Опис

*Сімейні концерти. Карнавал тварин

 

Ми знаємо, як Ви любите наші події із циклу Сімейних концертів!  Для наших постійних маленьких слухачів,  “ранніх пташечок” :

До 28 березня  у продажі є  квитки по 100, 150 і 200 гривень,  до  11 квітня –  по 150, 200 і 250 гривень, після 11 квітня – по 200 і 250 гривень.

Поспішайте, кількість місць обмежена! Обирайте собі ті, які більше до вподоби!

Чекаємо на вас із малечею у Львівській національній філармонії!

 

«Карнавал тварин» – один з найпопулярніших творів Каміля Сен-Сенса. «Велика зоологічна фантазія», яку композитор написав як жарт, сюрприз для друзів, стала найулюбленішим твором дітей та дорослих.

Кожна із 14 частин фантазії представляє різну тварину, включаючи лева, черепаху, слона, а також скам’янілості, акваріум та зозулю.

Завдяки Меланії Макаревич, Олені Маркевич та Академічному симфонічному оркестру філармонії, які виступлять під дириґуванням Сергія Хоровця, ми  познайомимося із чарівним світом тварин.

***

Що таке Family concerts? І чому ми впевнені, що вони стануть знахідкою для батьків із дітьми?

Львівська національна філармонія спільно з Центром музичного розвитку “Tempo” продовжує цикл Сімейних концертів. Ми пропонуємо вам разом зі всією родиною відвідати цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.

Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя.

Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам. Концерти тривають менше години, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років.
Також кожен концерт включає 20 хвилин веселих передконцертних інтерактивів з унікальним музичним реквізитом за участі артистів симфонічного оркестру та аніматорів.
   
Виконавці:
  • Меланія Макаревич, фортепіано
  • Олена Маркевич, фортепіано
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Cергій Хоровець, дириґент

 

Програма:
  • К. Сен-Санс. «Карнавал тварин», сюїта для камерного ансамблю та двох фортепіано

Поділитись