День музики

Закапелок імені Маркіяна Іващишина

Середа 21.06.2023 / 17:00

Закапелок імені Маркіяна Іващишина

Вхід вільний

Опис

Вже вкотре  музиканти Львівської національної філармонії раді долучитись до свята музики у Львові.

Приходьте 21 червня о 17.00 у Закапелок імені Маркіяна Іващишина (що розташований у сквері між вулицею Вірменською та площею Музейною) послухати наш академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок”.

Щороку 21 червня Львів наповнюється сотнями мелодій — жива музика звучить на вулицях і площах, у парках і скверах, в кав’ярнях і музеях, у двориках і клубах та інших, часом найнесподіваніших місцях. Свято музики цілковито відмінне від звичайних музичних фестивалів — воно відкрите для всіх охочих: участь можуть брати як професіонали, так і аматори будь-яких стилів та напрямків. Всі концерти безкоштовні для публіки.

Fete de la Musique сягає своїм корінням в 1982 р., коли за ініціативою міністра культури Франції, Жака Ланге, був проведений перший національний фестиваль в Парижі, а масштабного міжнародного розголосу здобуло 1985-го – з Європейським роком музики.

За останні 15 років Fete de la Musique поширилось на всі континенти і придбало справді світовою статусу. На сьогоднішній день Fete de la Musique є найбільшим міжнародним музичним фестивалем об’єднуючи цілі народи, культурні традиції і виконавців всіх стилів і напрямків.

Вже понад 120 держав і 800 міст від Парижа і Берліна до Сіднея і Токіо стали учасниками фестивалю під девізом «faites de la musique» або «make music»!

детальніше →

 

Поділитись